نمونه قرارداد مشارکت شرکت با سرمایه گذار

قرارداد مشارکت شرکت با سرمایه گذار

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید قطعات منفصل دستگاه مورد نظر از کشور مشخص شده در قرارداد کارگزار تحت لیسانس کمپانی مذکور که مبادرت به مونتاژ و کنترل کیفی و توزیع آن به متقاضیان خواهد نمود . هدف از این مشارکت کسب سود و تقسیم منافع آن فی مابین کارگزار و سرمایه گذار خواهد بود .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت شرکت با سرمایه گذار, دانلود قرارداد مشارکت شرکت با سرمایه گذار, تنظیم قرارداد مشارکت شرکت با سرمایه گذار, فرم قرارداد مشارکت شرکت با سرمایه گذار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت بازاریابی و فروش دستگاه و تجهیزات نمونه قرارداد سرمایه گذاری در بورس نمونه قرارداد مشارکت فروش محصولات تولیدی نمونه قرارداد مشارکت شرکت کارخانجات تولیدی با سرمایه گذار نمونه قرارداد مشارکت شرکت تولیدی و فروشنده

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو