نمونه قرارداد مشارکت شرکت کارخانجات تولیدی با سرمایه گذار

قرارداد مشارکت شرکت کارخانجات تولیدی با سرمایه گذار

کاربرد قرارداد: عبارتست از خرید قطعات منفصله تحت لیسانس کمپانی مذکور مبادرت به مونتاژ و کنترل کیفی و توزیع آن به متقاضیان خواهد نمود . هدف از این مشارکت کسب سود و تقسیم منافع آن فی مابین کارگزار و سرمایه گذار خواهد بود .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت شرکت کارخانجات تولیدی با سرمایه گذار, دانلود قرارداد مشارکت شرکت کارخانجات تولیدی با سرمایه گذار, تنظیم قرارداد مشارکت شرکت کارخانجات تولیدی با سرمایه گذار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت در راه اندازی چاپخانه و تابلوسازی نمونه قرارداد مشارکت واردات و فروش کالا نمونه قرارداد سرمایه گذاری در بورس نمونه قرارداد مشارکت واردات ، بازاریابی و فروش دستگاه نمونه قرارداد مشارکت در خرید ، واردات ، بازاریابی و فروش اقلام

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو