نمونه قرارداد مشارکت مدنی خصوصی

قرارداد مشارکت مدنی خصوصی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مشارکت مدنی یا همان مشارکت در حوزه فعالیت های کسب و کار می باشد. از این نمونه قرارداد می توان به منظور انجام و انعقاد قرارداد مشارکت در حوزه انجام کارهای خدماتی، فروشگاهی، تولیدی و صنعتی کوچک استفاده کرد. تقریبا تمام نکات کاربردی اعم از حسابداری، انبارداری و تسویه حساب و محاسبه سود و زیان، وظایف تمام طرفین و شرکا و مسئولیت های طرفین، وضعیت حسابداری، وضعیت مسئولیت های مالی، تکلیف ضرر و زیان، پرداخت عوارض، مالیات و حق و حقوق دولتی بصورت کامل در آن تعیین گردیده است. این قرارداد یک نمونه کامل از قرارداد مشارکت مدنی یا همان قرارداد مشارکت در حوزه مشارکت های عمومی است و توصیه می گردد افراد و اشخاصی که می خواهند تامین سرمایه را انجام دهند یا بصورت مشارکتی و همزمان کار و سرمایه را در یک کار مشارکتی تامین کنند از این نمونه قرارداد استفاده کنند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت مدنی خصوصی, قرارداد مشارکت مدنی خصوصی چیست؟, قرارداد مشارکت مدنی خصوصی, فرم قرارداد مشارکت مدنی خصوصی, دانلود قرارداد مشارکت مدنی خصوصی, ,

مقالات مرتبط

آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اولیه مشارکت به قصد تاسیس جوینت ونچر شرکتی نمونه قرارداد سرمایه گذاری مشارکتی نمونه قرارداد مشارکت مدنی در خرید و فروش و خدمات تاسیسات حرارتی نمونه قرارداد مشارکت در بنگاه املاک نمونه قرارداد مشارکت مدنی، در زمینه ارسال محصولات فروشگاه های مجازی از طریق پست

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو