نمونه قرارداد مشارکت مدنی خصوصی

قرارداد مشارکت مدنی خصوصی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مشارکت مدنی یا همان مشارکت در حوزه فعالیت های کسب و کار می باشد. از این نمونه قرارداد می توان به منظور انجام و انعقاد قرارداد مشارکت در حوزه انجام کارهای خدماتی، فروشگاهی، تولیدی و صنعتی کوچک استفاده کرد. تقریبا تمام نکات کاربردی اعم از حسابداری، انبارداری و تسویه حساب و محاسبه سود و زیان، وظایف تمام طرفین و شرکا و مسئولیت های طرفین، وضعیت حسابداری، وضعیت مسئولیت های مالی، تکلیف ضرر و زیان، پرداخت عوارض، مالیات و حق و حقوق دولتی بصورت کامل در آن تعیین گردیده است. این قرارداد یک نمونه کامل از قرارداد مشارکت مدنی یا همان قرارداد مشارکت در حوزه مشارکت های عمومی است و توصیه می گردد افراد و اشخاصی که می خواهند تامین سرمایه را انجام دهند یا بصورت مشارکتی و همزمان کار و سرمایه را در یک کار مشارکتی تامین کنند از این نمونه قرارداد استفاده کنند.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت مدنی خصوصی, قرارداد مشارکت مدنی خصوصی چیست؟, قرارداد مشارکت مدنی خصوصی, فرم قرارداد مشارکت مدنی خصوصی, دانلود قرارداد مشارکت مدنی خصوصی, ,

مقالات مرتبط

آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا آیا قرارداد شراکت لازم است ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت تجاری مغازه- فروشگاه-کارگاه- … نمونه قرارداد مشارکت در تولید سیم و کابل نمونه قرارداد مشارکت مدنی تولید و فروش بخاری گازی نمونه قرارداد مشارکت مدنی واردات و فروش کالا نمونه قرارداد مشارکت مدنی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو