نمونه قرارداد مشارکت و احداث ساختمان

قرارداد مشارکت و احداث ساختمان

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مشارکت در ساخت به منظور احداث یک مجتمع مسکونی با سهم الشرکه مساوی طرفین اعم از تامین کننده و مالک زمین و سازنده می باشد. در این قرارداد بصورت کلی تمام مراحل مختلف ساخت از جمله مسائل فنی، ثبتی، نقل و انتقالات ، تقسیمات لازم ، تعیین تکلیف خسارت تاخیر، بحث داوری، بحث رفع اختلافات، خسارات وارده بصورت کلی ذکر شده و تعیین تکلیف گردیده. یک نمونه متناسب در حوزه تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت و احداث ساختمان, دانلود قرارداد مشارکت و احداث ساختمان, تنظیم قرارداد مشارکت و احداث ساختمان, فرم قرارداد مشارکت و احداث ساختمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت احداث مجتمع مسکونی نمونه قرارداد مشارکت در ساخت نمونه قرارداد مشارکت اجرای پروژه تجاری ، اداری ، کارگاهی و پارکینگ نمونه قرارداد مشارکت در ساخت ملک نمونه قرارداد مشارکت در احداث بنای تجاری ، اداری فرهنگی ، ورزشی و آموزشی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو