نمونه قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ

قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور مشارکت و سرمایه گذاری در امر احداث مجتمع های بزرگ اداری، مسکونی، تجاری فیمابین شرکت های دولتی و نهادهای عمومی و غیردولتی دولتی از جمله شهرداریها و سازمان های خدمات رسان با سرمایه گذاران بخش خصوصی کاربرد دارد. در این قرارداد مسئولیت های طرفین، آورده های طرفین و شیوه محاسبه سهم هر کدام بصورت مفصل و مشروح ذکر گردیده .تعهدات طرفین از جمله کیفیت ساخت، نوع مصالح مورد نیاز، فرایند نظارت، شکل اجرا و طراحی بصورت کامل ذکر شده است. مسئولیت های ناشی از حوادث کار، مسئولیت های مدنی، مسئولیت هاری کارگری کارفرمایی و کلیه تعهدات طرفین بصورت  ریز و مشروح امده است. بحث پیش فروش و شرایط پیش فروش و اختیارات ان بصورت کامل ذکر گردیده. در این قرارداد شرایط فسخ، دوره تضمین، شکل و فرایند تحویل پروژه پیش بینی شده است. فرایند حل اختلاف بصورت داوری می باشد. یک قرارداد کامل و جامع در حوزه مشارکت در ساخت در پروژه های بزرگ می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۰  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ, دانلود قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ, تنظیم قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ,,

مقالات مرتبط

آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا آیا قرارداد شراکت لازم است ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت مدنی نمونه قرارداد مشارکت در بنگاه املاک نمونه قرارداد مشارکت در پروژه های بزرگ ساختمانی نمونه قرارداد اولیه مشارکت به قصد تاسیس جوینت ونچر شرکتی نمونه قرارداد مشارکت مدنی واردات و فروش کالا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو