نمونه قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ

قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور مشارکت و سرمایه گذاری در امر احداث مجتمع های بزرگ اداری، مسکونی، تجاری فیمابین شرکت های دولتی و نهادهای عمومی و غیردولتی دولتی از جمله شهرداریها و سازمان های خدمات رسان با سرمایه گذاران بخش خصوصی کاربرد دارد. در این قرارداد مسئولیت های طرفین، آورده های طرفین و شیوه محاسبه سهم هر کدام بصورت مفصل و مشروح ذکر گردیده .تعهدات طرفین از جمله کیفیت ساخت، نوع مصالح مورد نیاز، فرایند نظارت، شکل اجرا و طراحی بصورت کامل ذکر شده است. مسئولیت های ناشی از حوادث کار، مسئولیت های مدنی، مسئولیت هاری کارگری کارفرمایی و کلیه تعهدات طرفین بصورت  ریز و مشروح امده است. بحث پیش فروش و شرایط پیش فروش و اختیارات ان بصورت کامل ذکر گردیده. در این قرارداد شرایط فسخ، دوره تضمین، شکل و فرایند تحویل پروژه پیش بینی شده است. فرایند حل اختلاف بصورت داوری می باشد. یک قرارداد کامل و جامع در حوزه مشارکت در ساخت در پروژه های بزرگ می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۰  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ, دانلود قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ, تنظیم قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ,,

مقالات مرتبط

آیا قرارداد شراکت لازم است ؟ آشنایی با قرارداد مشارکت در ساخت بنا

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت و همکاری برنامه های تحقیقاتی، مطالعاتی، تخصصی نمونه قرارداد مشارکت در تامین سرمایه ساخت بنا بدون تملک نمونه قرارداد مشارکت و واگذاری در راه اندازی بخش سی تی اسکن بیمارستان نمونه قرارداد مشارکت در بنگاه املاک نمونه قرارداد مشارکت مدنی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو