نمونه قرارداد مشارکت پروژه

قرارداد مشارکت پروژه

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور مشارکت در سرمایه گذاری پروژه های ساختمانی اعم از تجاری، مسکونی، اداری، رفاهی، گردشگری، ورزشی فیمابین سازمان ها ، شهرداریها و شرکت های بزرگ با سرمایه داران تنظیم گردیده در این قرارداد به صورت مشروح حقوق طرفین، تعهدات و مسئولیت های ناشی از قرارداد بصورت مفصل و مشروح آورده شده . در این قرارداد با ممیزی آورده های طرفین و ارزش گذاری آورده های طرفین درصد مشارکت تعیین و با پیش بینی سیستم های کنترل و نظارت پروژه بر اجرا دقیق طرح ها و نقشه های پروژه و رعایت پروانه ساختمانی صادره و همچنین نظارت بر کیفیت مصالح، رعایت زمان بندی پروژه و نظارت بر کیفیت تامین مالی سرمایه دار در آن پیش بینی شده. در این قرارداد با ممیزی آورده های طرفین و ارزش گذاری آورده های طرفین درصد مشارکت تعیین و با پیش بینی سیستم های کنترل و نظارت پروژه بر اجرا دقیق طرح ها و نقشه های پروژه و رعایت پروانه ساختمانی صادره و همچنین نظارت بر کیفیت مصالح، رعایت زمان بندی پروژه و نظارت بر کیفیت تامین مالی سرمایه دار در آن پیش بینی شده. در این قرارداد شرایط فسخ، خسارت تاخیر انجام تعهدات برای طرفین، ضمانت حسن انجام کار و مسئولیت های ناشی از سوانح و حوادث و نیروی انسانی مشخص و تعیین تکلیف گردیده است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشارکت پروژه, دانلود قرارداد مشارکت پروژه, تنظیم قرارداد مشارکت پروژه, متن قرارداد مشارکت پروژه, قرارداد مشارکت پروژه, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشارکت در مغازه نمونه قرارداد مشارکت اجرایی نمونه قرارداد مشارکت مدنی(بانک) نمونه قرارداد مشارکت پخش مواد غذایی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو