نمونه قرارداد مشاوره ای

قرارداد مشاوره ای

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور ارائه مشاوره به شرکت بین شرکت و مشاور تنظیم می شود. در این قرارداد مشاور جهت ارائه خدمات مشاوره ای در محل شرکت حاضر و خدمات لازم را به شرکت ارائه می نماید و هر زمان که حضور مشاور در جلساتی در محل شرکت و یا هر محل دیگری ضروری باشد در این جلسات حاضر می گردد. در این قرارداد تعهدات دو طرف در قرارداد بطور مختصر ذکر گردیده و این قرارداد نمونه متناسبی برای ارائه مشاوره به شرکت ها و موسسات می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشاوره ای, دانلود قرارداد مشاوره ای, تنظیم قرارداد مشاوره ای, فرم قرارداد مشاوره ای, متن قرارداد مشاوره ای, قرارداد مشاوره ای,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشاوره حقوقی نمونه قرارداد مشاوره نمونه قرارداد مشاوره و ارائه خدمات موقت (کارگزاری) نمونه قرارداد طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد بین المللی نمونه قرارداد مشاوره

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو