نمونه قرارداد مشاوره حقوقی

قرارداد مشاوره حقوقی

کاربرد قرارداد: عبارت است از مشاوره و انجام امور حقوقی شرکت و شرکتهای تابعه در کلیه زمینه ها اعم از دعاوی له و علیه قبل یا آتی الطرح، پیگری و اهتمام در وصول حقوقی و منافع و مطالبات شرکت از اشخاص حقیقی و حقوقی. مشاور حقوقی شخصاَ موظف به حضور در جلسات متشکله و مراجع قضایی و انتظامی و اداری می‌باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشاوره حقوقی, قرارداد مشاوره حقوقی, قرارداد مشاوره حقوقی و وکالت, قرارداد مشاور حقوقی, قرارداد مشاوره حقوقی pdf, تنظیم قرارداد مشاوره حقوقی, دانلود قرارداد مشاوره حقوقی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشاوره فنی ، اقتصادی و طراحی احداث نیروگاه خورشیدی نمونه قرارداد مشاوره نمونه قرارداد مشاور عرضه نمونه قرارداد مشاوره نمونه قرارداد استفاده از خدمات مشاور امور حسابداری و مالیاتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو