نمونه قرارداد مشاوره پژوهشی

قرارداد مشاوره پژوهشی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور ارائه مشاوره و تامین تجهیزات مورد نیاز اجرای طرح های پژوهشی، پایان نامه های دانشگاهی کاربرد دارد. وفق این قرارداد مراکز پژوهشی می توانند به اشخاص ثالث (پژوهشگران-محققین- دانشجویان تحصیلات تکمیلی) ارائه خدمات نمایند. در این قرارداد تعهدات طرفین، شیوه حل اختلاف، مدت زمان و مبلغ قرارداد بطور واضح بیان شده است. این قرارداد یک قرارداد مختصر و چابک در این زمینه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشاوره پژوهشی, دانلود قرارداد مشاوره پژوهشی, تنظیم قرارداد مشاوره پژوهشی, متن قرارداد مشاوره پژوهشی, فرم قرارداد مشاوره پژوهشی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد خدمات تخصصی ارزیابی طرح پژوهشی نمونه قرارداد پژوهشی صنایع پتروشیمی نمونه قرارداد اجرای طرح های تحقیقاتی – اشخاص حقوقی نمونه قرارداد طرح پژوهشی با اعضای باشگاه پژوهشگران جوان نمونه قرارداد طرح تحقیقاتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو