نمونه قرارداد مشاوره پژوهشی

قرارداد مشاوره پژوهشی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور ارائه مشاوره و تامین تجهیزات مورد نیاز اجرای طرح های پژوهشی، پایان نامه های دانشگاهی کاربرد دارد. وفق این قرارداد مراکز پژوهشی می توانند به اشخاص ثالث (پژوهشگران-محققین- دانشجویان تحصیلات تکمیلی) ارائه خدمات نمایند. در این قرارداد تعهدات طرفین، شیوه حل اختلاف، مدت زمان و مبلغ قرارداد بطور واضح بیان شده است. این قرارداد یک قرارداد مختصر و چابک در این زمینه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشاوره پژوهشی, دانلود قرارداد مشاوره پژوهشی, تنظیم قرارداد مشاوره پژوهشی, متن قرارداد مشاوره پژوهشی, فرم قرارداد مشاوره پژوهشی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تحقیقاتی – کاربردی تفاهم نامه همکاری در برگزاری دوره های آموزش نمونه قرارداد طرح های پژوهشی دانشگاه نمونه قرارداد طرح پژوهشی نمونه قرارداد ارزیابی طرح های پژوهشی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو