نمونه قرارداد مشاوره

قرارداد مشاوره

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد مشاوره در زمینه های ذکر شده در قرارداد می باشد. در این قرارداد تعهدات مشاور و کارفرما بصورت واضح و کامل بیان شده و حل اختلاف بصورت داوری می باشد. این قرارداد یک قرارداد مختصر در حوزه مشاوره برای شرکت ها و نهادها می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشاوره, دانلود قرارداد مشاوره, تنظیم قرارداد مشاوره, متن قرارداد مشاوره, فرم قرارداد مشاوره, قرارداد مشاوره,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مشاوره و ارائه خدمات موقت (کارگزاری) نمونه قرارداد مشاوره، نظارت، نظارت عالیه پروژه طرح و توسعه نمونه قرارداد مشاوره حقوقی نمونه قرارداد مشاوره و نظارت نمونه قرارداد مشاوره جذب فاینانس داخلی و خارجی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو