نمونه قرارداد مشاوره

قرارداد مشاوره

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد مشاوره در زمینه های ذکر شده در قرارداد می باشد. در این قرارداد تعهدات مشاور و کارفرما بصورت واضح و کامل بیان شده و حل اختلاف بصورت داوری می باشد. این قرارداد یک قرارداد مختصر در حوزه مشاوره برای شرکت ها و نهادها می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشاوره, دانلود قرارداد مشاوره, تنظیم قرارداد مشاوره, متن قرارداد مشاوره, فرم قرارداد مشاوره, قرارداد مشاوره,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

موافقت نامه انجام خدمات مشاوره ای در امور رسیدگی و قراردادها نمونه قرارداد مشاوره ای ( تهیه و طراحی نقشه های معماری و سازه و تأسیساتی) نمونه قرارداد مهندسی مشاور طراحی و نظارت یک مجتمع مسکونی نمونه قرارداد مشاوره ( تهیه طرح توجیهی فنی ، اقتصادی و مالی ) نمونه قرارداد مشاوره

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو