نمونه قرارداد مشاور تست جوش

قرارداد مشاور تست جوش

کاربرد قرارداد: انجام بازرسی جوش اسکلت فلزی بلوکهای متعلق به کارفرما که شامل بازرسیهای قبل از جوشکاری ، حین جوشکاری و پس از جوشکاری و آزمایشات غیر مخرب و انجام بازرسی چشمی و تست UT و PT و MT و انجام دیگر تعهدات مشاور در این قرارداد می باشد . کارفرما می تواند در صورت رضایت با شرایط همین قرارداد نسبت به واگذاری امور مشاوره و بازرسی جوش بلوکهای بعدی پروژه نیز به مشاور اقدام نماید .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مشاور تست جوش, دانلود قرارداد مشاور تست جوش, تنظیم قرارداد مشاور تست جوش, فرم قرارداد مشاور تست جوش, قرارداد مشاور تست جوش, متن قرارداد مشاور تست جوش,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو