نمونه قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی

قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی

کاربرد قرارداد: عبارت است از مبادرت عامل به خرید و فروش کالا . خرید هر نوع کالا و یا لوازم دیگر از محل سرمایه مضاربه موضوع این قرارداد ممنوع می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی, دانلود قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی, تنظیم قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی, فرم قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی, قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش اقاله نمونه قرارداد صلح غیرمنقول نمونه قرارداد اجاره محل مسکونی مشاع نمونه قرارداد جعاله/ انجام امور اداری شهرداری نمونه قرارداد اجاره اعیان یک باب ساختمان با تجهیزات موجود

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو