نمونه قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله

قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مضاربه جهت سرمایه گذاری در واردات کالاها از جمله گندم، جو، سویا و کالاهای فله می باشد. در این قرارداد بر مبنای شرایط ناظر به عقد مضاربه، طرفین با تامین سرمایه از یک طرف و انجام کار و فعالیت تجاری و اقتصادی از طرف دیگر به همکاری می پردازند. در این قرارداد شرایط ناظر به مضاربه از جمله مسئولیت های طرفین، مسئولیت های ناشی از پاساوان، کاپوتاژ و ترانزیت و امور گمرکی و کیفیت کالا، فروش کالا، تضمین بازپرداخت سود متناسب و معقول به طرفین، شیوه های تسویه حساب، شیوه های حسابداری و حسابرسی از قرارداد مضاربه، ضرر و زیان ناشی از قرارداد، مسئولیت های ناشی از انجام امور گمرکی و قوانین حاکم بر آن و پاسخ گویی به این مسائل، روش های حل اختلاف که بصورت داوری و تعیین داور واحد است بصورت مفصل بیان شده است. این قرارداد یک قرارداد متناسب و چندوجهی در حوزه پذیرش سرمایه و انجام قرارداد مضاربه می باشد.  

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله, دانلود قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله, تنظیم قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله, متن تنظیم قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره یک باب ساختمان در منطقه آزاد نمونه قرارداد حق العمل کاری وقف نامه عرصه و اعیان برای یک باب مدرسه وقف نامه یک باب چاپخانه نمونه قرارداد مضاربه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو