نمونه قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله

قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مضاربه جهت سرمایه گذاری در واردات کالاها از جمله گندم، جو، سویا و کالاهای فله می باشد. در این قرارداد بر مبنای شرایط ناظر به عقد مضاربه، طرفین با تامین سرمایه از یک طرف و انجام کار و فعالیت تجاری و اقتصادی از طرف دیگر به همکاری می پردازند. در این قرارداد شرایط ناظر به مضاربه از جمله مسئولیت های طرفین، مسئولیت های ناشی از پاساوان، کاپوتاژ و ترانزیت و امور گمرکی و کیفیت کالا، فروش کالا، تضمین بازپرداخت سود متناسب و معقول به طرفین، شیوه های تسویه حساب، شیوه های حسابداری و حسابرسی از قرارداد مضاربه، ضرر و زیان ناشی از قرارداد، مسئولیت های ناشی از انجام امور گمرکی و قوانین حاکم بر آن و پاسخ گویی به این مسائل، روش های حل اختلاف که بصورت داوری و تعیین داور واحد است بصورت مفصل بیان شده است. این قرارداد یک قرارداد متناسب و چندوجهی در حوزه پذیرش سرمایه و انجام قرارداد مضاربه می باشد.  

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله, دانلود قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله, تنظیم قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله, متن تنظیم قرارداد مضاربه در واردات و ترخیص کالای فله,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره غرفه فروش مواد غذایی نمونه قرارداد اجاره غرفه نمونه قرارداد اجاره ساعتی سالن آمفی تئاتر نمونه قرارداد مضاربه بازرگانی داخلی نمونه قرارداد اجاره یک باب مغازه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو