نمونه قرارداد مطالعاتی تحقیقاتی

قرارداد مطالعاتی تحقیقاتی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور انجام مطالعات تحقیقات مدنظر شرکت ها و موسسات و نهادهای شخصی و غیردولتی می باشد که با اشخاص یا دانشگاه ها یا موسسات مطالعاتی تحقیقاتی و پژوهشی تنظیم می شود. در این قرارداد مراحل اجرایی، مدت قرارداد، شرایط تمدید، شرایط و شیوه پرداخت، حق الزحمه انجام مطالعات و خدمات پژوهشی، شیوه استاندارد ناظر به تنظیم گزارشات، مراحل ارائه گزارشات بر نهاد مادر و متقاضی همچنین شیوه ارائه مطلب در سمینارها و صورت های مختلفی که کارفرما لازم می داند برای ارائه مطلب و شیوه های گرفتن خروجی از تحقیقات انجام شده، قواعد ناظر بر همکارانی که در امر پژوهش و انجام مطالعات کار می کنند، تسهیلات و تعهداتی که کارفرما به منظور انجام تحقیقات و مطالعات در اختیار پیمانکار می گذارد، تعهدات پیمانکار بصورت مفصل و مشروح و محدودیت های ناظر بر اقدامات آن، مسئولیت های پیمانکار نسبت به کارکنان و نیروهای تحت امر خود ذکر شده است. در این قرارداد دستگاه نظارت یا ناظر پیش بینی شده و یکی از نهادهای زیرمجموعه کارفرما امر نظارت بر قرارداد دارد. در این قرارداد شرایط خاتمه یا فسخ قرارداد، ضمانتنامه حسن انجام کار به منظور اطمینان از انجام خدمات و تکمیل فرآیند کار فیمابین طرفین، شرایط محرمانه بودن مفاد اطلاعات قرارداد، شرایط قانونی ناظر بر تعهدات طرفین، حوادث قهریه یا فورس ماژور و تعلیقی، جرایم تاخیر یا دیرکرد، تغییرات اعمالی که لازم است در این قرارداد پیدا شود، شیوه حل اختلاف که بصورت داوری و انتخاب هیئت داوری هست بطور کامل پیش بینی شده است. در کل یک قرارداد کامل و جامع و کاربردی در حوزه استفاده از خدمات مطالعاتی پژوهشی و تحقیقاتی مراکز ارائه دهنده این گونه خدمات می باشد.     

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مطالعاتی تحقیقاتی, دانلود قرارداد مطالعاتی تحقیقاتی, متن قرارداد مطالعاتی تحقیقاتی, تنظیم قرارداد مطالعاتی تحقیقاتی, فرم قرارداد مطالعاتی تحقیقاتی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پژوهشی تشکل های غیر دولتی جوانان نمونه قرارداد رقومی سازی اطلاعات و نقشه ها نمونه قرارداد مطالعاتی، تحقیقاتی نمونه قرارداد برگزاری دوره آموزشی زبان نمونه قرارداد مطالعاتی و پژوهشی بررسی علل مهاجرت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو