نمونه قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان

قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مطالعاتی و خرید خدمات پژوهشی در حوزه ارائه طرح های مطالعاتی و تعیین راهبردهای توسعه سازمان ها و بهره وری بیشتر از ظرفیت های موجود در سازمان و منطقه قابل استفاده است. این قرارداد یک قرارداد جامع است که در آن موضوع قرارداد بصورت مفصل ذکر شده. در اسناد و مدارک ضمیمه قرارداد و پیوست های ان بصورت مفصل وظایف مطالعاتی، محدوده مطالعات، عناوین زمان بندی و شیوه های تامین اطلاعات مشخص شده. در این قرارداد حق الزحمه مشاور و دیگر تعهدات طرفین بصورت مفصل ذکر شده. در پیوست قرارداد اهداف قرارداد، نتایج مورد انتظار از طرح پژوهشی و مطالعاتی انجام شده ،چارچوب کلی مطالعات، مراحل مختلف دامنه مطالعات و مبانی و نظریه ها و حوزه فکری مطالعات لازم همچنین روش شناسایی و طراحی مدل تحلیل داده ها ،انجام مطالعات پایه ای در قرارداد ذکر شده. تدوین سند توسعه و پیشنهاد الگوهای انگیزشی جهت بهره وری از ظرفیت های موجود در این قرارداد جزء تعهدات مشاور خواهد بود. همچنین شیوه گزارش و ارائه گزارش بصورت مفصل امده. مراحل پرداخت حق الزحمه، شرایط خصوصی مفصل در این قرارداد جهت انجام تعهدات طرفین پیش بینی شده و یک  قرارداد کامل در حوزه مطالعات راهبردی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان, دانلود قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان, تنظیم قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی, فرم قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی, قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان, فروش قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد مطالعاتی تحقیقاتی نمونه قرارداد برگزاری دوره آموزشی زبان نمونه قرارداد مطالعاتی و پژوهشی بررسی علل مهاجرت نمونه قرارداد پژوهشی بررسی مشکلات ناشی از کیفیت آب تأسیساتی نمونه قرارداد مطالعاتی، تحقیقاتی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو