نمونه قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان

قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد مطالعاتی و خرید خدمات پژوهشی در حوزه ارائه طرح های مطالعاتی و تعیین راهبردهای توسعه سازمان ها و بهره وری بیشتر از ظرفیت های موجود در سازمان و منطقه قابل استفاده است. این قرارداد یک قرارداد جامع است که در آن موضوع قرارداد بصورت مفصل ذکر شده. در اسناد و مدارک ضمیمه قرارداد و پیوست های ان بصورت مفصل وظایف مطالعاتی، محدوده مطالعات، عناوین زمان بندی و شیوه های تامین اطلاعات مشخص شده. در این قرارداد حق الزحمه مشاور و دیگر تعهدات طرفین بصورت مفصل ذکر شده. در پیوست قرارداد اهداف قرارداد، نتایج مورد انتظار از طرح پژوهشی و مطالعاتی انجام شده ،چارچوب کلی مطالعات، مراحل مختلف دامنه مطالعات و مبانی و نظریه ها و حوزه فکری مطالعات لازم همچنین روش شناسایی و طراحی مدل تحلیل داده ها ،انجام مطالعات پایه ای در قرارداد ذکر شده. تدوین سند توسعه و پیشنهاد الگوهای انگیزشی جهت بهره وری از ظرفیت های موجود در این قرارداد جزء تعهدات مشاور خواهد بود. همچنین شیوه گزارش و ارائه گزارش بصورت مفصل امده. مراحل پرداخت حق الزحمه، شرایط خصوصی مفصل در این قرارداد جهت انجام تعهدات طرفین پیش بینی شده و یک  قرارداد کامل در حوزه مطالعات راهبردی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۱۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان, دانلود قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان, تنظیم قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی, فرم قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی, قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی ظرفیت های موجود در سازمان, فروش قرارداد مطالعاتی و توسعه راهبردی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ورود شرکت ها به مقطع رشد نمونه قرارداد پژوهشی بررسی مشکلات ناشی از کیفیت آب تأسیساتی نمونه قرارداد آموزشی برگزاری دوره آموزشی نمونه قرارداد پژوهشی تشکل های غیر دولتی جوانان نمونه قرارداد خدمات تحقیق و بررسی کاربرد دیوارهای گچی سبک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو