نمونه قرارداد مهمان سرا

قرارداد مهمان سرا

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور ارائه خدمات اسکان و پذیرش مهمان توسط مهمانسرا بین مهمانسرا و مسافر منعقد می گردد. در این قرارداد مدت قرارداد، مبلغ قرارداد، نحوه پرداخت، شرایط فسخ قرارداد و شیوه حل اختلاف، تعهدات طرفین بصورت کامل و مفصل شرح داده شده است.این قرارداد یک قرارداد مختصر و مفید در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مهمان سرا, دانلود قرارداد مهمان سرا, تنظیم قرارداد مهمان سرا, متن قرارداد مهمان سرا, فرم قرارداد مهمانسرا,,,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش تور و بلیت نمونه قرارداد مسافرت هوایی، اخذ ویزا، رزرو هتل نمونه قرارداد بلیط‌های داخلی به صورت شناور (STOCK TRANCER) نمونه قرارداد ارائه خدمات سیاحتی نمونه قرارداد خدمات راجع به اسکان و پذیرائی میهمانان خارجی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو