نمونه قرارداد مهمان سرا

قرارداد مهمان سرا

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور ارائه خدمات اسکان و پذیرش مهمان توسط مهمانسرا بین مهمانسرا و مسافر منعقد می گردد. در این قرارداد مدت قرارداد، مبلغ قرارداد، نحوه پرداخت، شرایط فسخ قرارداد و شیوه حل اختلاف، تعهدات طرفین بصورت کامل و مفصل شرح داده شده است.این قرارداد یک قرارداد مختصر و مفید در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد مهمان سرا, دانلود قرارداد مهمان سرا, تنظیم قرارداد مهمان سرا, متن قرارداد مهمان سرا, فرم قرارداد مهمانسرا,,,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کارگزاری گشت‌های داخلی نمونه قرارداد اخذ ویزا نمونه قرارداد گشت های خارج از کشور نمونه قرارداد بلیط چارتر، تور، رزرو هتل نمونه قرارداد خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو