نمونه قرارداد نظارت اجرای پروژه ساختمان

قرارداد نظارت اجرای پروژه ساختمان

کاربرد قرارداد: عبارتست از عرضه خدمات نظارت بر عملیات اجرایی پروژه ساختمانی . در صورت انتقال تمام یا بیش از نیمی از ملک یا ساختمان در دست ساخت از مالک به اشخاص دیگر به هر شکل اعم از انتقال با سند رسمی یا فروش با سند غیر رسمی ، مبایعه یا انتقال قهری ، مهندس ناظر مختار است قرارداد را فسخ نماید و یا با مالک یا مالکان بعدی تحت شرایط جدید قرارداد منعقد کند . ترتیبات این ماده شامل پیش فروش واحدها نمی شود .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد نظارت اجرای پروژه ساختمان, دانلود قرارداد نظارت اجرای پروژه ساختمان, تنظیم قرارداد نظارت اجرای پروژه ساختمان, فرم قرارداد نظارت اجرای پروژه ساختمان,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نظارت بر عملیات ساختمانی نمونه قرارداد اجرایی اسکلت بتونی نمونه قرارداد اجرای کامل آماده سازی قبل از پی کنی نمونه قرارداد خدمات نقشه برداری نمونه قرارداد نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو