نمونه قرارداد نمایندگی انحصاری مستقل فی مابین

قرارداد نمایندگی انحصاری مستقل فی مابین

کاربرد قرارداد: توزیع و فروش محصول مالچ ارگانیک رنگی با قیمت شناور مصوب توسط تولید کننده. نماینده ضمن پذیرش شرایط قرارداد فروش ماهانه محصول مالچ ارگانیک رنگی را در منطقه نمایندگی خود تضمین می نماید. این کف خرید در طول مدت نمایندگی با توافق طرفین قابل تغییر است.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد نمایندگی انحصاری مستقل فی مابین, دانلود قرارداد نمایندگی انحصاری مستقل فی مابین, تنظیم قرارداد نمایندگی انحصاری مستقل فی مابین, قرارداد نمایندگی انحصاری مستقل فی مابین,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نمایندگی فروش نمونه قرارداد نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش نمونه قرارداد عاملیت توزیع و فروش سیم کارت نمونه قرارداد عاملیت نمونه قرارداد نمایندگی فروش محصولات نرم ا‌فزار رایانه ای

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو