نمونه قرارداد نمایندگی بازرگانی

قرارداد نمایندگی بازرگانی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور اعطا نمایندگی بازرگانی در محدوده مشخص از یک کشور تنظیم شده و فروشنده یک تولید کننده خارجی و خریدار و توزیع کننده و عامل پخش یک شخص داخلی است و اساسا این قرارداد یک قرارداد بین المللی است و بین دو شخص در دو کشور متفاوت تنظیم می شود. یک قرارداد مفصل و جامعی در حوزه اعطا نمایندگی و فروش کالا و خدمات پس از فروش و تعهدات فیمابین طرفین می باشد. در این قرارداد اصول حسن نیت طرفین یعنی شیوه های رفتاری فیمابین، وظایف توزیع کننده در محدوده جغرافیایی خود، تعهد و عدم رقابت با تولید کننده و توزیع کالاهای مشابه، همچنین شیوه توزیع کالا، تبلیغات و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، شرایط ارزش گذاری و قیمت گذاری کالا و شکل فروش و محاسبه مالی فیمابین، تعیین حداقل میزان فعالیت و خرید از طرف توزیع کننده، نمایندگان توزیع کننده، شیوه محاسبه و تسویه حساب فیمابین، ارائه اطلاعات به فروشنده و موارد مهمی که لازم است در محدوده جغرافیایی توزیع کننده و فروشنده منتقل کند، ضوابط لازم به فروش کالا در خارج از محدوده جغرافیایی مقرر بین طرفین، حفظ علائم تجاری فیمابین که لازم است رعایت حدود علائم تجاری و اسامی تولیدکننده و توزیع کننده صورت گیرد،مسائل انبارگردانی و همچنین تهیه و توزیع لوازم یدکی و خدمات پس از فروش، مدت قرارداد، شرایط فسخ قرارداد قبل از وقوع قرارداد، در حین قرارداد پرداخت غرامت های فیمابین فسخ بین طرفین، شیوه تسویه حساب, عودت اسناد و مدارک و کالاهای موجود در انبار، شرایط داوری، قانون حاکم و تابعیت قرارداد از جمله نکاتی است که در این قرارداد بصورت مفصل امده . تعهداتی در این قرارداد پیش بینی شده که در قراردادهای داخلی ما عرف نیست مشخص شود. لیکن در حقوق بین الملل به این گونه مسائل پرداخته می شود از جمله: قابلیت اعمال مقررات و قوانین بین المللی، همچنین محرمانگی اطلاعات, تغییرات و ابطال قرارداد و شرایط بعد از ان بصورت مفصل و مشروح پیش بینی شده است. این قرارداد یک قرارداد مناسب در حوزه دریافت یا اعطا نمایندگی به اشخاص خارجی یا دریافت نمایندگی از کشورهای خارجی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۲۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد نمایندگی بازرگانی, دانلود قرارداد نمایندگی بازرگانی, تنظیم قرارداد نمایندگی بازرگانی, فرم قرارداد نمایندگی بازرگانی, متن قرارداد نمایندگی بازرگانی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نمایندگی و افتتاح دفتر نمونه قرارداد اعطای نمایندگی فروش بارنامه های هوایی نمونه توافقنامه واگذاری نمایندگی نمونه قرارداد اعطای عاملیت فروش پیامک انبوه نمونه قرارداد عاملیت فروش

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو