نمونه قرارداد نمایندگی توزیع و واردات انحصاری کالا به ایران

قرارداد نمایندگی توزیع و واردات انحصاری کالا به ایران

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد بین المللی به منظور اخذ نمایندگی و واردات کالاها به صورت انحصاری در ایران است. در این قرارداد یک شرکت داخلی با یک شرکت تولیدکننده خارجی طرف قرارداد قرار می گیرد و وفق شرایط و قوانین کشور تولید کننده اقدام به خرید و واردات کالا به ایران و توزیع آن در کشور و ارائه خدمات پس از فروش می کند. در این قرارداد عمده مسولیت ها و شروط لازم و نکات ناظر بر این نوع از قراردادها آمده است. شرایط فسخ، شیوه های پرداخت، شیوه های تحویل، شیوه های رفع اختلاف، قوانین حاکم بر قرارداد، تعهدات توزیع کننده و تولید کننده بصورت مشروح ، نوع مراودات مالی، نوع تخفیفات و تامین قطعات یدکی و نوع  انجام خدمات گارانتی و پس از فروش در این قرارداد ذکر گردیده. این قرارداد یک قرارداد کامل و متناسب در این نوع از قراردادها می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد نمایندگی توزیع و واردات انحصاری کالا به ایران, دانلود قرارداد نمایندگی توزیع و واردات انحصاری کالا به ایران, تنظیم قرارداد نمایندگی توزیع و واردات انحصاری کالا به ایران,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نمایندگی فروش محصولات نمونه قرارداد نمایندگی انحصاری فروش در محدوده جغرافیایی معین نمونه قرارداد نمایندگی فروش و خدمات نمونه قرارداد توزیع کالای انحصاری (خارجی) در منطقه معین نمونه قرارداد عاملیت توزیع و فروش

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو