نمونه قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT)

قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT)

کاربرد قرارداد: عبارتست از اعطاء نمایندگی کل فروش بار در پروازها و بازاریابی در جهت تامین در مسیرهای مختلف پروازهای داخلی و کلیه مسیرهای بین المللی که به نحوی با بارنامه انجام خواهد شد. محدوده نمایندگی، نماینده منطقه سرزمینی کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT), دانلود قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT), تنظیم قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT), قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد نمایندگی در نگهداری و بهره برداری از املاک نمونه قرارداد نمایندگی چوب پلاست نمونه قرارداد عاملیت فروش محصولات سنگین نمونه قرارداد نمایندگی انحصاری مستقل فی مابین نمونه قرارداد عاملیت فروش و نمایندگی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو