نمونه قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT)

قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT)

کاربرد قرارداد: عبارتست از اعطاء نمایندگی کل فروش بار در پروازها و بازاریابی در جهت تامین در مسیرهای مختلف پروازهای داخلی و کلیه مسیرهای بین المللی که به نحوی با بارنامه انجام خواهد شد. محدوده نمایندگی، نماینده منطقه سرزمینی کشور جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT), دانلود قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT), تنظیم قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT), قرارداد نمایندگی فروش بار (GAS- CONTRACT),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اعطای نمایندگی شرکت نمونه قرارداد نمایندگی ارائه خدمات فرودگاهی کالاهای خطرناک نمونه قرارداد نمایندگی چوب پلاست نمونه قرارداد اعطای نمایندگی انحصاری نمونه قرارداد نمایندگی فروش محصولات نرم ا‌فزار رایانه ای

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو