نمونه قرارداد نگهداری و تعمیر سخت‌افزار و نرم افزار

قرارداد نگهداری و تعمیر سخت‌افزار و نرم افزار

کاربرد قرارداد: مشاوره ، انجام خدمات پشتیبانی ، نگهداری و تعمیر تجهیزات سخت‌افزاری به نحوی که همواره کلیه‌ دستگاهها قابلیت بهره‌برداری کامل را داشته باشد. نگهداری نرم‌افزار سیستم عامل شبکه(Windows).  نگهداری نرم‌افزارهای کاربردی. نگهداری سیستم ایستگاههای کاری ، چاپگرهای شبکه و تجهیزات Pasive & Active

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد نگهداری و تعمیر سخت‌افزار و نرم افزار, دانلود قرارداد نگهداری و تعمیر سخت‌افزار و نرم افزار, تنظیم قرارداد نگهداری و تعمیر سخت‌افزار و نرم افزار,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه توافقنامه فروش نرم افزاری ضدویروس نمونه قرارداد فروش اینترنتی نمونه قرارداد اجاره مرکز داده (Data Center) نمونه قرارداد ارزیابی کیفیت نرم افزار مبتنی بر وب نمونه قرارداد اتصال به شبکه اینترنت (بی سیم – Wireless)

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو