نمونه قرارداد همکاری تمام وقت

قرارداد همکاری تمام وقت

کاربرد قرارداد: در این قرارداد کارفرما شخص مورد نظر را برای سمت مورد نیاز در شرکت خود به همکاری فرامی خواند و همکار، تعهد می نماید خدمات مورد نیاز شرکت را در چارچوب دستورالعمل ها و ضوابط اعلام شده شرکت و براساس مبانی علمی و فنی و رعایت اصول حرفه ای به انجام برساند. در این قرارداد تعهدات طرفین، حقوق و مزایا و حل اختلاف بطور مفصل بیان شده است. این قرارداد نمونه متناسبی از قرارداد همکاری بصورت تمام وقت می باشد.

توصیه: برای تنظیم هر یک از این نمونه قراردادهای ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات: این قرارداد از لحاظ حجم ( متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۴صفحه با دو فرمت PDF  و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد همکاری تمام وقت, دانلود قرارداد همکاری تمام وقت, تنظیم قرارداد همکاری تمام وقت, فرم قرارداد همکاری تمام وقت, قرارداد همکاری تمام وقت,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کار نمونه قرارداد تامین نیروی انسانی برای انجام امور خدماتی نمونه قرارداد کار (همکاری در مشاغل همتراز) نمونه قرارداد کار در مناطق ویژه اقتصادی بندری نمونه قرارداد کار معین و مدت محدود

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو