نمونه قرارداد واگذاری امور تأسیساتی

قرارداد واگذاری امور تأسیساتی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد پیمانکاری در حوزه استفاده از خدمات پیمانکار در حوزه تاسیسات و نگهداری از تاسیسات موجود یک دستگاه دولتی یا شرکت خصوصی می باشد. این قرارداد یک قرارداد پیمانکاری کامل در این حوزه است و برای دارندگان تاسیسات و دستگاه های ارائه خدمات سرمایش و گرمایش بصورت متمرکز و مجموعه های بزرگ تجاری و اداری استفاده از این قرارداد توصیه می شود. در این قرارداد نگهداری، راهبری، تعمیرات، تاسیسات مکانیکی ، لوله کشی، حرارتی برودتی، آبرسانی، آسانسور و تاسیسات برق و وسایل الکتریکی ،روشنایی محوطه، تجهیزات مخابراتی، تعویض و تعمیر قطعات فرسوده به پیمانکار واگذار می گردد. و عملا پیمانکار واحد، متولی بهره برداری ارائه خدمات و نگهداری و تعمیرات این مجموعه از تاسیسات یک مجموعه بزرگ می باشد. در این قرارداد تعهدات طرفین، مبلغ قرارداد، مدت قرارداد، نحوه و شیوه های پرداخت ضمانت حسن انجام کار، کسورات، همچنین تعهدات کارفرما بابت تامین قطعات پرداخت ها و دیگر شرایط و تعهدات پیمانکار در استفاده از نیروی انسانی روابط کارگری و کارفرمایی، تهیه سوابق ارائه گزارشات دوره ای مشخص شده است و با پیش بینی دستگاه نظارت در این  قرارداد نظارت فنی و کاملی در انجام خدمات و ارائه خدمات متناسب انجام می شود. در این قرارداد مسئولیت های خسارات وارد شده ،حوادث و خطرات احتمالی ناشی از سهل انگاری پیمانکار، بیمه نامه های لازم از طرف پیمانکار و صلاحیت های فنی و اجرایی لازم برای پیمانکار پیش بینی شده. این قرارداد یک قرارداد کامل، جامع و بی نقص در حوزه واگذاری ارائه خدمات بصورت کلی و بخش بخش می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۱۲  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد واگذاری امور تأسیساتی, دانلود قرارداد واگذاری امور تأسیساتی, تنظیم قرارداد واگذاری امور تأسیساتی, فرم قرارداد واگذاری امور تأسیساتی, فروش قرارداد واگذاری امور تأسیساتی, خرید قرارداد واگذاری امور تأسیساتی, قرارداد واگذاری امور تأسیساتی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد سرویس و نگهداری تأسیسات برق کارخانه ها نمونه قرارداد تعمیر و نگهداری نمونه قرارداد واگذاری و تعمیر و راهبری آسانسور نمونه قرارداد اجرای تأسیسات مکانیکی نمونه قرارداد نگهداری از فضای سبز

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو