نمونه قرارداد واگذاری حق انتفاع به سکنی و رقبی

قرارداد واگذاری حق انتفاع به سکنی و رقبی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد به منظور واگذاری حق انتفاع به اشخاص و بهره برداری از املاک تجاری، اداری و مسکونی قابل تنظیم است. حق انتفاع، حق بهره برداری و استفاده از ملک بدون واگذاری مالکیت . حق انتفاع یا شبه قرارداد اجاره یکی از حقوق معینی است که در قانون مدنی شناسایی شده و قوانین و قواعد خاصی بر آن حاکم است. سکنی به جهت سکونت و رقبی یعنی مدت معین. این قرارداد به منظور واگذاری حق انتفاع از اموال قابل استفاده است و در صورتی که طرفین نخواهند از قرارداد اجاره به منظور استفاده از املاک استفاده نمایند یا بخواهند بصورت رایگان ملکی را در اختیار اشخاص و افراد بگذارند از این نمونه قرارداد استفاده می نمایند و اگر در این قرارداد مدت ذکر نشود بصورت مادام العمر می باشد یا اذن بعدی است یعنی انصراف از ادامه انتفاع . توصیه می شود بغیر از امور خیریه و واگذاری به اشخاص ناتوان از این نمونه قرارداد استفاده نشود و برای اجاره به منظور واگذاری حق انتفاع به اشخاص استفاده شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۳  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد واگذاری حق انتفاع به سکنی و رقبی, دانلود قرارداد واگذاری حق انتفاع به سکنی و رقبی, تنظیم قرارداد واگذاری حق انتفاع به سکنی و رقبی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد استفاده از حق ارتفاق نمونه قرارداد برقراری حق انتفاع نمونه قرارداد واگذاری حق انتفاع به عمری نمونه قرارداد حق انتفاع سکنی رقبی نمونه قرارداد واگذاری حق انتفاع کتابخانه غیر وقفی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو