نمونه قرارداد واگذاری غرفه در مرکز همایش های بین المللی

قرارداد واگذاری غرفه در مرکز همایش های بین المللی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد فیمابین مرکز همایش های بین المللی یا تالارها و مجموعه نمایشگاهی که بصورت همزمان همایش ها و نمایشگاه های بین المللی خارجی یا داخلی برگزار می کنند با متقاضیان و بهره برداران و درخواست کنندگان غرفه و مکان بصورت معرفی و انجام خدمات اموزشی و تبلیغات محیطی و غیرمحیطی خود منعقد می شود . در این قرارداد زمان اجرا، مبلغ قرارداد، شرایط پرداخت نحوه، پرداخت تعهدات بهره بردار یا استفاده کننده از غرفه، ضمانت های  لازم، شرایط ناظر بر استفاده از فضای محیطی از جمله چگونگی نصب پوستر، پلاکارد و نکات مهم و لازم از جمله چگونگی پخش صدا ساعات برگزاری ،حفظ حراست و امنیت مجموعه و نکات مهمی که در حوزه بهره برداری از این غرفه لازم است لحاظ شده است. در این قرارداد مدت زمان و شیوه های اعمال تخفیف یا افزایش هزینه های طرفین ذکر شده و بصورت کلی توافق می شود و اشخاص می توانند بعد از این قرارداد نسبت به افزایش یا کاهش هزینه های خود متناسب با توافقات شفاهی یا توافقات لفظی اقدام کنند و شرایط مالی قرارداد را تغیر دهند. شرایط تخلیه و تحویل غرفه، شکل تسویه حساب و ارائه محصولات و استانداردهای لازم در حوزه حفظ عرصه و اعیانی که در اختیارشان گذاشته می شود نیز پیش بینی شده است. یک قرارداد متناسب و مفید در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد واگذاری غرفه در مرکز همایش های بین المللی, دانلود قرارداد واگذاری غرفه در مرکز همایش های بین المللی, تنظیم قرارداد واگذاری غرفه, فرم قرارداد واگذاری غرفه در مرکز همایش های بین المللی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد اجاره قسمتی از فضای مازاد نمونه قرارداد اجاره به شرط تملیک تلفن همراه ( موبایل ) نمونه قرارداد اجاره و تهیه امکانات رفاهی نمونه اجاره نامه مسکونی( آپارتمان ) نمونه قرارداد اجاره باشگاه

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو