نمونه قرارداد واگذاری واحد مسکونی

قرارداد واگذاری واحد مسکونی

کاربرد قرارداد: واگذاری یک واحد مسکونی، یک پارکینگ و انباری. پس از اتمام کارهای ساختمانی و در زمان تحویل واحد مسکونی به سهامدار، پلاک و مشخصات واحد مذکور (محل استقرار در طبقه و بلوک) براساس ضوابط مصوب شرکت تعاونی مسکن تعیین و به سهامدار اعلام خواهد شد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد واگذاری واحد مسکونی, دانلود قرارداد واگذاری واحد مسکونی, تنظیم قرارداد واگذاری واحد مسکونی, فرم قرارداد واگذاری واحد مسکونی, قرارداد واگذاری واحد مسکونی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیش فروش آپارتمان نمونه قرارداد فروش اقساطی آپارتمان نمونه قرارداد فروش خودرو (حوالجات) نمونه قرارداد احداث و فروش شش دانگ یک واحد کارگاهی نمونه قرارداد واگذاری زمین به متقاضیان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو