نمونه قرارداد واگذاری واحد مسکونی

قرارداد واگذاری واحد مسکونی

کاربرد قرارداد: واگذاری یک واحد مسکونی، یک پارکینگ و انباری. پس از اتمام کارهای ساختمانی و در زمان تحویل واحد مسکونی به سهامدار، پلاک و مشخصات واحد مذکور (محل استقرار در طبقه و بلوک) براساس ضوابط مصوب شرکت تعاونی مسکن تعیین و به سهامدار اعلام خواهد شد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۸ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد واگذاری واحد مسکونی, دانلود قرارداد واگذاری واحد مسکونی, تنظیم قرارداد واگذاری واحد مسکونی, فرم قرارداد واگذاری واحد مسکونی, قرارداد واگذاری واحد مسکونی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیش فروش آپارتمان نمونه قرارداد واگذاری یک واحد مسکونی در مجتمع ساختمانی نمونه قرارداد پیش فروش واحدهای مسکونی موضوع تفاهمنامه سه جانبه نمونه قرارداد پیش فروش ملک نمونه قرارداد واگذاری یک قطعه زمین برای احداث واحدهای مسکونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو