نمونه قرارداد ودیعه ملک

قرارداد ودیعه ملک

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد ودیعه گذاری یا امانت گذاری املاک به اشخاص ثالث می باشد و در صورتی که اشخاص نخواهند از قرارداد اجاره استفاده کنند یا دریافت مال الاجاره از شخصی داشته باشند و بخواهند ملکی را بصورت رایگان در اختیار شخصی بگذارند و خیالشان از تعهدات فیمابین و شرایط حقوقی لازم در ارائه این نوع خدمات راحت باشد ، این قرارداد توصیه می گردد. این قرارداد جایگزین قرارداد اجاره نیست بلکه یک نوع ایجادکننده رابطه حقوقی فیمابین طرفین اعم از امانت گذار و امین می باشد . توصیه می شود اشخاص در موقعی که می خواهند بصورت رایگان ملکی در اختیار ثالث بگذارند از این نوع قرارداد استفاده کنند. در صورت استفاده از قرارداد اجاره بصورت صفر یعنی بدون دریافت حق الاجاره یا دریافت حق الاجاره بسیارکم، بیشتر استفاده از این نوع قرارداد توصیه می شود. البته این فرمت قرارداد هم یک فرمت استاندارد برای ودیعه گذاری یا امانت گذاری اموال غیرمنقول به اشخاص ثالث می باشد. در این قرارداد کلیه شرایط لازم و تعهدات طرفین بابت استفاده و نگهداری از عین ملک و شرایط استفاده از آن مشخص شده . همچنین حق عدم ممنوعیت واگذاری موضوع قرارداد به ثالث و شیوه های نگهداری، هزینه های نگهداری در این قرارداد و استفاده از منافع احتمالی ملک بصورت مفصل امده و مشخص شده که خسارت وارده از طریق نظریه کارشناسی و استفاده از نظرات کارشناسی فیمابین طرفین دریافت و پرداخت شود. با پیش بینی دریافت سند تجاری چک بعنوان ضمانت تخلیه و تحویل مجدد مورد ودیعه از این جهت هم در این قرارداد پیش بینی هایی صورت گرفته.با پیش بینی شیوه حل اختلاف بصورت داوری فرایندی را برای کوتاه تر شدن احتمالی فرایند رسیدگی قضایی قرارداد به این نوع  قراردادها صورت گرفته. مجددا توصیه می شود در هنگام استفاده از این نوع قرارداد با مشاور خود و وکلای مجرب حتما مشورت شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ودیعه ملک, دانلود قرارداد ودیعه ملک, تنظیم قرارداد ودیعه ملک, قرارداد ودیعه ملک, فرم قرارداد ودیعه ملک, متن قرارداد ودیعه ملک, فروش قرارداد ودیعه ملک, خرید قرارداد ودیعه ملک,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

بیع نامه فروش قطعی شش دانگ یک واحد نمونه بیع نامه نمونه بیع نامه واحد تجاری نمونه قرارداد واسطه گری فروش املاک نمونه بیع نامه زمین

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو