نمونه قرارداد وصول و دریافت کلیه مطالبات از طریق اقامه دعوی

قرارداد وصول و دریافت کلیه مطالبات از طریق اقامه دعوی

کاربرد قرارداد: عبارت است از احقاق حقوق حق موکل در مراجع قضایی و انتظامی و سایر مراجع قانونی از طریق طرح دعاوی حقوقی و کیفری و پیگیری آنها و هر گونه دفاع قانونی لازم در دعاوی مطروحه علیه موکل و اخذ احکام مربوطه در کشور که در مدت این قرارداد از سوی شرکت موکل به وکیل ارجاع می شود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد وصول و دریافت کلیه مطالبات از طریق اقامه دعوی, دانلود قرارداد وصول و دریافت کلیه مطالبات از طریق اقامه دعوی, تنظیم قرارداد وصول و دریافت کلیه مطالبات از طریق اقامه دعوی,

مقالات مرتبط

قانون پیش فروش ساختمان قرارداد عادی بهتراست یا قرارداد رسمی ؟ قرارداد چیست؟ قراردادی به نام پیمان چیست ؟ کاتب عدل از کجا آمده ؟

قرارداد های مرتبط

نمونه مبایعه نامه مورد استفاده در مشاورین املاک نمونه قرارداد پیمانکاری ژئوتکنیک و مقاومت مصالح به وسیله مهندس مشاور نمونه قرارداد پیمانکاری نظارت احداث ساختمان نمونه قرارداد حق العمل کاری (عملیات بازرگانی، خرید اقلام) نمونه قرارداد اجاره داروخانه، بیمارستان‌ها

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو