نمونه قرارداد ویرایش ( ادبی – فنی )

قرارداد ویرایش ( ادبی - فنی )

کاربرد قرارداد: عبارت است از ویرایش ادبی ـ فنی کتاب که حروف چینی خواهد شد. پیگیری موارد مطرح در این قرارداد و نظارت بر حسن اجرای آن بر عهده مدیر دفتر نشر خواهد بود و در صورت بروز هرگونه اختلافی در تفسیر یا اجرای تعهدات از هر یک از دو سو، نظر معاون پژوهشی دانشگاه نافذ میباشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ویرایش ( ادبی - فنی ), دانلود قرارداد ویرایش ( ادبی - فنی ), تنظیم قرارداد ویرایش ( ادبی - فنی ), فرم قرارداد ویرایش ( ادبی - فنی ), قرارداد ویرایش ( ادبی - فنی ),

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد چاپ اوراق اداری نمونه قرارداد چاپ نمونه قرارداد تدریس نمونه قرارداد تولید و پخش پیام های زیرنویس نمونه قرارداد تولید و تدوین برنامه مستند تلویزیونی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو