نمونه قرارداد ویرایش ادبی

قرارداد ویرایش ادبی

کاربرد قرارداد: عبارت است از ویرایش ادبی با صفحات حروف چینی شده به عنوان اثر. ویراستاری بر پایه شیوه نامه نگارش و ویرایش دفتر انجام خواهد شد؛ تشخیص پایه شیوه نگارش و ویرایش با دفتر خواهد بود.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد ویرایش ادبی, دانلود قرارداد ویرایش ادبی, تنظیم قرارداد ویرایش ادبی, فرم قرارداد ویرایش ادبی, قرارداد ویرایش ادبی, متن قرارداد ویرایش ادبی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تولید برنامه ویدیوئی نمونه قرارداد تولید و پخش پیام های زیرنویس نمونه قرارداد چاپ ، ترجمه کتاب نمونه قرارداد چاپ آگهی در روزنامه ها و هفته نامه ها نمونه قرارداد تحلیل و طراحی سیستم مؤلفه های کلان نرم افزاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو