نمونه قرارداد پرداخت بارنامه های شرکت

قرارداد پرداخت بارنامه های شرکت

کاربرد قرارداد:  در این قرارداد ثالثی متعهد به نقد کردن وجوه حاصل از بارنامه های صادره و حمل و نقل های عمده یک شرکت در شرکت ثالث می شود و متعهد متولی وصول مطالبات و ارزش نقدی کرایه حمل بارنامه ها و پرداخت وجوه حاصل از آن به کارفرما می شود. در این قرارداد متعهد له شناخته شده . یک نمونه قرارداد متناسب در این حوزه به منظور استفاده از خدمات ثالث در حوزه وصول مطالبات ناشی از بارنامه های حمل و نقل می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پرداخت بارنامه های شرکت, دانلود قرارداد پرداخت بارنامه های شرکت, تنظیم قرارداد پرداخت بارنامه های شرکت, متن قرارداد پرداخت بارنامه های شرکت,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد حمل و نقل کالای دریایی نمونه قرارداد حمل و نقل بین المللی کالا نمونه قرارداد بارگیری و حمل به محل انبار کارفرما نمونه قرارداد حمل کالای صادراتی نمونه قرارداد بارگیری ، حمل و تخلیه نهاده های کشاورزی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو