نمونه قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت

قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت

کاربرد قرارداد : این قرارداد بین کارگران و یا تشکل های کارگری با مالکیت شرکت های تولیدی بزرگ منعقد می گردد و با افزایش تولید پاداشی را بعنوان پاداش افزایش تولید مازاد بر حقوق خود دریافت می کنند. این نوع از توافقنامه ها در قانون کار شناسایی و وزارت صنعت، معدن، تجارت بر اجرا، تدوین و امضاء آن نظارت و کنترل دارد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت, دانلود قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت, تنظیم قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد کار در مناطق ویژه اقتصادی بندری نمونه قرارداد کار با مدت معین نمونه قرارداد انجام کار نمونه قرارداد کار مطابق قانون کار جمهوری اسلامی ایران نمونه قرارداد همکاری تمام وقت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو