نمونه قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت

قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت

کاربرد قرارداد : این قرارداد بین کارگران و یا تشکل های کارگری با مالکیت شرکت های تولیدی بزرگ منعقد می گردد و با افزایش تولید پاداشی را بعنوان پاداش افزایش تولید مازاد بر حقوق خود دریافت می کنند. این نوع از توافقنامه ها در قانون کار شناسایی و وزارت صنعت، معدن، تجارت بر اجرا، تدوین و امضاء آن نظارت و کنترل دارد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم (اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده دارای ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

 

نمونه قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت, دانلود قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت, تنظیم قرارداد پرداخت پاداش افزایش تولید کارگاه و شرکت

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد روزمزد کوتاه مدت نمونه قرارداد کار نمونه قرارداد کار(پاره وقت) نمونه قرارداد کار(کار موقت – مدت موقت) نمونه قرارداد خدمت تمام وقت پرسنل اداری مراکز آموزشی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو