نمونه قرارداد پیش فروش آپارتمان

قرارداد پیش فروش آپارتمان

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید یک دستگاه آپارتمان مسکونی. خریدار موافقت و تأئید می نماید طرز محاسبه مفید آپارتمان و مشاعات آن و همچنین پارکینگ و انبار که به وسیله شرکت انجام گرفته مورد قبول او می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیش فروش آپارتمان, دانلود قرارداد پیش فروش آپارتمان, تنظیم قرارداد پیش فروش آپارتمان, فرم قرارداد پیش فروش آپارتمان, قرارداد پیش فروش آپارتمان, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد تخصیص قطعه اراضی با حق انتفاع از امکانات زیربنایی و خدمات شهرک صنعتی نمونه قرارداد فروش اقساطی واحد اداری نمونه قرارداد پیش فروش واحدهای مسکونی موضوع تفاهمنامه سه جانبه نمونه قرارداد تخصیص قطعه زمین بمنظور احداث واحد صنعتی نمونه قرارداد احداث و فروش شش دانگ یک واحد کارگاهی

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو