نمونه قرارداد پیش فروش آپارتمان

قرارداد پیش فروش آپارتمان

کاربرد قرارداد: عبارت است از خرید یک دستگاه آپارتمان مسکونی. خریدار موافقت و تأئید می نماید طرز محاسبه مفید آپارتمان و مشاعات آن و همچنین پارکینگ و انبار که به وسیله شرکت انجام گرفته مورد قبول او می باشد .

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیش فروش آپارتمان, دانلود قرارداد پیش فروش آپارتمان, تنظیم قرارداد پیش فروش آپارتمان, فرم قرارداد پیش فروش آپارتمان, قرارداد پیش فروش آپارتمان, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیش فروش واحدهای مسکونی موضوع تفاهمنامه سه جانبه نمونه قرارداد فروش مشاعی اراضی زراعی و چاه آب نمونه قرارداد فروش خودرو (حوالجات) نمونه قرارداد واگذاری یک واحد مسکونی در مجتمع ساختمانی نمونه قرارداد واگذاری زمین به متقاضیان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو