نمونه قرارداد پیمانکاری اجرای عملیات ساختمانی

قرارداد پیمانکاری اجرای عملیات ساختمانی

کاربرد قرارداد:  قرارداد پیمانکاری اجرای عملیات ساختمانی، یک نمونه قرارداد به منظور واگذاری اجزاء عملیات ساختمانی اعم از پی ریزی، عملیات بتنی یا دیوارچینی و ... می باشد. کاربرد آن برای واگذاری عملیات اجرایی تمام اجزاء یک ساختمان به پیمانکار جزء می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (مختصر و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۳ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری اجرای عملیات ساختمانی, دانلود قرارداد پیمانکاری اجرای عملیات ساختمانی, تنظیم قرارداد پیمانکاری اجرای عملیات ساختمانی, قرارداد پیمانکاری اجرای عملیات ساختمانی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری تعمیر و نگهداری تاسیسات و ارائه خدمات فنی و بازرسی نمونه قرارداد پیمانکاری تعمیر و نگهداری تاسیسات و ارائه خدمات فنی و بازرسی نمونه قرارداد پیمانکاری چاپ کتاب نمونه قرارداد پیمانکاری مطالعات مکانیک خاک و ژئوتکنیک نمونه قـرارداد فروش و نصب دیزل ژنراتور

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو