نمونه قرارداد پیمانکاری تولید بخاری گازی

قرارداد پیمانکاری تولید بخاری گازی

کاربرد قرارداد: عبارت است از تولید بخاری گازی که ماهیانه تعداد مشخصی تحویل کارفرما گردد. طبق شرح و مشخصات و طرح مندرج در ضمیمه این قرارداد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۵ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری تولید بخاری گازی, دانلود قرارداد پیمانکاری تولید بخاری گازی, تنظیم قرارداد پیمانکاری تولید بخاری گازی, قرارداد پیمانکاری تولید بخاری گازی,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری رنگ آمیزی آپارتمان نمونه قرارداد پیمانکاری آسفالت یا ایزوگام پشت بام مجتمع های مسکونی ، تجاری ، اداری نمونه قرارداد پیمانکاری اجراء ساختمان- کارگاه نمونه قرارداد پیمانکاری کارخانه سیمان نمونه قرارداد پیمانکاری احداث پارک کودک در منطقه گردشگری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو