نمونه قرارداد پیمانکاری راهبردی، نگهداری فضای سبز پروژه های بزرگ آپارتمانی

قرارداد پیمانکاری راهبردی، نگهداری فضای سبز پروژه های بزرگ آپارتمانی

کاربرد قرارداد: این قرارداد یک قرارداد نگهداری و تامین نیروی فضای سبز می باشد. یک قرارداد کاملا مفصل در واگذاری و خرید این خدمات خاص از شر کت های تامین کننده این نوع خدمات می باشد. یک قرارداد مفصل و مشروح از تعهدات طرفین است و روش های مراوده فیمابین، نحوه پرداخت هزینه ها و نوع ارائه خدمات می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۲۰ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری راهبردی، نگهداری فضای سبز پروژه های بزرگ آپارتمانی, دانلود قرارداد پیمانکاری راهبردی، نگهداری فضای سبز پروژه های بزرگ آپارتمانی, قرارداد پیمانکاری راهبردی، نگهداری فضای سبز پروژه های بزرگ آپارتمانی, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری طراحی- معماری ساختمان نمونه قرارداد پیمانکاری جمع آوری سوله پیش ساخته نمونه قرارداد پیمانکاری حمل و نصب و راه اندازی کلیه تجهیزات پروژه برق رسانی نمونه قرارداد پیمانکاری احداث درمانگاه تخصصی نمونه قرارداد پیمانکاری بتن ریزی ساختمان

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو