نمونه قرارداد پیمانکاری ساخت پروژه براساس مدارک اسناد فنی و مهندسی و نقشه های منضم

قرارداد پیمانکاری ساخت پروژه براساس مدارک اسناد فنی و مهندسی و نقشه های منضم

کاربرد قرارداد:  قرارداد پیمانکاری ساخت پروژه براساس مدارک اسناد فنی یک نمونه قرارداد پیمانکاری به منظور واگذاری کلیه فرایند ساخت و بهره برداری یا انجام کلیه امور تعمیراتی یک ساختمان به پیمانکار کاربرد دارد. و قیمت و هزینه های اجرا بصورت مشخص در این پیمان فی مابین طرفین تعیین و پیمانکار خارج از اعداد تعیین شده در قرارداد اجرت دیگری دریافت نمی کند. یک نمونه متناسب برای واگذاری ساخت ساختمان ها یا اجرا تعمیرات اساسی ساختمان با قیمت ثابت و فیکس می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری ساخت پروژه براساس مدارک اسناد فنی و مهندسی و نقشه های منضم, دانلود قرارداد پیمانکاری ساخت پروژه براساس مدارک اسناد فنی و مهندسی و نقشه های منضم, تنظیم قرارداد پیمانکاری ساخت پروژه براساس مدارک اسناد فنی و مهندسی و نقشه های منضم, ,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری توجیه، طراحی و ارائه نقشه تفکیکی در اراضی و احداث جاده دسترسی به ملک نمونه قرارداد پیمانکاری حفاری، خاکبرداری و حمل نمونه قرارداد پیمانکاری ساختمان نمونه قرارداد پیمانکاری تولید یخچال خانگی نمونه قرارداد پیمانکاری تأمین اتوبوس برای ایاب و ذهاب کارکنان شرکت

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو