نمونه قرارداد پیمانکاری سدسازی

قرارداد پیمانکاری سدسازی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد پیمانکاری سد سازی می باشد . در این قرارداد پیمانکار امور و فعالیت های محوله را دقیقاً با موضوعات ذکر شده در اساسنامه مطابقت داده و به نحو احسن انجام می دهد. در این قرارداد مدت، مبلغ، نحوه پرداخت، محل انجام طرح، کسورات، حل اختلاف بصورت واضح بیان شده است. این قرارداد یک قرارداد متناسب و مختصر در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری سدسازی, دانلود قرارداد پیمانکاری سدسازی, تنظیم قرارداد پیمانکاری سدسازی, فروش قرارداد پیمانکاری سدسازی, متن قرارداد پیمانکاری سدسازی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری برداشت اندازه ساختمان و نقشه برداری محوطه نمونه قرارداد پیمانکاری بازدید و ترمیم لوله کشی سرد و گرم نمونه قـرارداد خدماتی امور سدها نمونه قرارداد پیمانکاری فضای سبز نمونه قرارداد پیمانکاری برق کشی شهرک، روستا

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو