نمونه قرارداد پیمانکاری سدسازی

قرارداد پیمانکاری سدسازی

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد پیمانکاری سد سازی می باشد . در این قرارداد پیمانکار امور و فعالیت های محوله را دقیقاً با موضوعات ذکر شده در اساسنامه مطابقت داده و به نحو احسن انجام می دهد. در این قرارداد مدت، مبلغ، نحوه پرداخت، محل انجام طرح، کسورات، حل اختلاف بصورت واضح بیان شده است. این قرارداد یک قرارداد متناسب و مختصر در این حوزه می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (متناسب و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۴  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری سدسازی, دانلود قرارداد پیمانکاری سدسازی, تنظیم قرارداد پیمانکاری سدسازی, فروش قرارداد پیمانکاری سدسازی, متن قرارداد پیمانکاری سدسازی,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکار سرویس و نگهداری دستگاه M.R.I و کلیه خدمات مهندسی نمونه قرارداد پیمانکاری تهیه، حمل و نصب عایق لوله ای نمونه قرارداد پیمانکاری نصب و راه اندازی قطعات آسانسور نمونه قرارداد پیمانکاری ( انفجار مسیر جاده ) نمونه قرارداد پیمانکاری احداث پاساژ تجاری

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو