نمونه قرارداد پیمانکاری سندبلاست

قرارداد پیمانکاری سند بلاست

کاربرد قرارداد: این قرارداد به منظور انعقاد قرارداد پیمانکاری اجرای خدمات سندبلاست در ساختمان های در حال اجرا و اجرای قسمتی از یک ساختمان کاربرد دارد. یک قرارداد کامل و جامع در حوزه واگذاری ارائه خدمات سندبلاست، رنگ آمیزی، نقاشی، دیوارکوبی یا اجرای خدمات بر سازه بصورت نمای بیرونی می باشد. در این قرارداد تقریبا تمام تعهدات طرفین از جمله تعهدات مالی، تعهدات اجرایی، روابطی که باید پیمانکار در اجرا و کیفیت کار، نوع کالایی که باید استفاده کند همچنین تکلیف فضولات، نظافت و نظارت بر قرارداد مشخص شده، همچنین این قرارداد با اراده طرفین مشمول فرایند داوری شده و از خدمات داوری استفاده می کند. 

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای  ۶ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری سندبلاست, دانلود قرارداد پیمانکاری سندبلاست, تنظیم قرارداد پیمانکاری سندبلاست, متن قرارداد پیمانکاری سندبلاست, قرارداد پیمانکاری سندبلاست,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پیمانکاری نظارت بر عملیات اجرایی نمونه قرارداد پیمانکاری اجرای کانال ذونقه ای آب نمونه قرارداد پیمانکاری ساخت و نصب دستگاه بسته بندی نمونه قرارداد پیمانکاری پل و راه سازی نمونه قرارداد پیمانکاری طراحی و تهیه نقشه های محوطه تاسیسات زیربنایی موتورخانه اصلی و پست های برق

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو