نمونه قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما

قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما

کاربرد قرارداد: عبارت است از مکانیزاسیون سیستم آموزشی شرکت کارفرما براساس نرم افزار. کارفرما با رعایت کلیه حقوق معنوی نرم افزار فقط در چارچوب مجوزهایی که در اختیار دارد از نرم افزار و کلیه منابع برنامه نویسی آن استفاده می نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما, دانلود قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما, تنظیم قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد ارزیابی امنیت شبکه نمونه قرارداد مشاوره ای آنالیز و طراحی سیستم های رایانه ای نمونه قرارداد تولید درس الکترونیکی نمونه قرارداد تخصیص پهنای باند اینترنتی نمونه قرارداد ارائه خدمات اطلاع رسانی در کارت سرویس

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو