نمونه قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما

قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما

کاربرد قرارداد: عبارت است از مکانیزاسیون سیستم آموزشی شرکت کارفرما براساس نرم افزار. کارفرما با رعایت کلیه حقوق معنوی نرم افزار فقط در چارچوب مجوزهایی که در اختیار دارد از نرم افزار و کلیه منابع برنامه نویسی آن استفاده می نماید.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۷ صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما, دانلود قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما, تنظیم قرارداد پیمانکاری مکانیزاسیون سیستم آموزشی کارفرما,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد پشتیبانی نصب و تعویض سوکت، رفع قطعی احتمالی (سخت افزار) شبکه نمونه قرارداد فروش اینترنتی نمونه قرارداد فروش و نصب و راه اندازی بی سیم نمونه قرارداد طراحی و تولید سیستم های نرم افزار نمونه قرارداد ارزیابی کیفیت نرم افزار مبتنی بر وب

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو