نمونه قرارداد پیمانکاری نظارت بر اجراء عملیات ساختمانی در شهرک های جدید

قرارداد پیمانکاری نظارت بر اجراء عملیات ساختمانی در شهرک های جدید

کاربرد قرارداد:  این قرارداد یک قرارداد واگذاری خدمات نظارت و ارائه خدمات مشاوره ساختمانی است. در این قرارداد پیمانکار متعهد به انجام نظارت بر کلیه عملیات ساختمانی پروژه مالک می باشد. در این قرارداد براساس مفاد پروانه و نقشه های مصوب شهرداری، مشاور عملیات نظارت را در مدت مشخص با دریافت حق الزحمه مشخص انجام می دهد. در پیوست این قرارداد ریز خدمات لازم و ضروری توسط مهندس ناظر و پیمانکار مشخص شده. همچنین در قرارداد تعهدات طرفین در ارائه گزارش، انجام بیمه نامه ها همچنین انجام ازمایشات لازم، ارائه گزارشات دوره ای و نظارت بر اسناد و کارهای انجام شده توسط پیمانکار پیش بینی شده و شرایط فسخ قرارداد، داوری و حل اختلاف در قرارداد آمده است و یک قرارداد کامل و جامع در حوزه خرید خدمات مهندسی و نظارتی در پروژه های بخش خصوصی می باشد.

توصیه : برای تنظیم هر یک از این نمونه قرارداد های ما شرایط خاص طرفین و کار موضوع قرارداد حاکم است لذا در استفاده از این نمونه ها حتما تغییرات لازم متناسب با توافقات فی مابین لحاظ گردد و اگر که شما بخواهید ما حاضریم این کار را توسط کارشناسان مجرب انجام دهیم(اینجا را کلیک کنید)

توضیحات :این قرارداد از لحاظ حجم (کامل و با رعایت تمام جوانب فنی) تنظیم شده  دارای ۹  صفحه با دو فرمت PDF و WORD در اختیار شما گذاشته می شود و پس از خرید با ارسال لینک دانلود به ایمیل شما در بازه زمانی  یک ماه امکان دانلود آن برای شما فراهم است .

نمونه قرارداد پیمانکاری نظارت بر اجراء عملیات ساختمانی در شهرک های جدید, دانلود قرارداد پیمانکاری نظارت بر اجراء عملیات ساختمانی در شهرک های جدید, تنظیم قرارداد پیمانکاری نظارت بر اجراء عملیات ساختمانی در شهرک های جدید, قرارداد پیمانکاری نظارت بر اجراء عملیات ساختمانی در شهرک های جدید,فروش قرارداد پیمانکاری نظارت بر اجراء عملیات ساختمانی در شهرک های جدید,,

مقالات مرتبط

قرارداد های مرتبط

نمونه قرارداد فروش آهن آلات نمونه قرارداد خدمات پیمانکاری لوله کشی گاز نمونه قرارداد پیمانکاری عمومی نمونه قرارداد پیمانکاری ساخت پیچ و مهره نمونه قرارداد پیمانکاری تولید تیرچه بلوک

×

خرید قرارداد

لطفا برای خرید این قرارداد نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

بعد از تکمیل و ارسال فرم، فورا به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد. پس از پرداخت ، فایل قرارداد قابل دانلود است.

و یا انصراف

طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، سئو سایت ، آموزش سئو توسط امین سئو